Search
Close this search box.
  • MONDAY 17 JUN
  • TUESDAY 18 JUN
  • WEDNESDAY 19 JUN
  • SUNDAY 16 JUN

TVS 122 SCHEDULE

  • 00:00 Design Nation Ep. 13
  • 00:30 Sarawak Angler Ep. 4
  • 01:00 Nature XCO & Downhill Ep. 11
  • 01:30 Khemah Kita Bah Ep. 4
  • 02:00 In Search of The Food Preserves Ep. 5
  • 02:30 The Cloth Story (S2) Ep. 9
  • 03:00 Food Truck Road Trip Ep. 7
  • 03:30 Borneo’s Unique Building Ep. 5
  • 04:00 Pemerindang Borneo (S3) Ep. 2
  • 04:30 Misteri Kedai Gunting Ep. 4
  • 05:00 Jom Camping Ep. 7
  • 05:30 Inside Out Ep. 4
  • 06:00 Aurika “Gadis Penjual Mimpi” Ep. 11
  • 07:00 (L) Berita TVS@7
  • 07:30 Suara Alam Borneo Ep. 9
  • 08:00 Past, Present & Future Ep. 3
  • 08:30 Food Truck Road Trip Ep. 7
  • 09:00 Nature XCO & Downhill Ep. 11
  • 09:30 Design Nation Ep. 13
  • 10:00 Lifelong Learning (S2) Ep. 10
  • 10:15 Design Nation Ep. 13
  • 10:45 Siney Tempat Best Ep. 13
  • 11:00 (L) Berita Iban TVS
  • 11:15 Khazanah Kenyalang (S2) Ep. 2
  • 11:45 Dialog TVS Plus Ep. 35
  • 12:00 (L) Berita TVS@12
  • 12:30 The Cloth Story (S2) Ep. 9
  • 13:00 (L) Re Bao
  • 13:15 Main Uti Kelia Ep. 6
  • 13:45 Hantu The Musical Ep. 2
  • 14:45 PUSAKA Ep. 5
  • 15:00 Halik Ep. 57
  • 16:00 Fight for My Way Ep. 7
  • 16:55 (L) Berita TVS@4:55
  • 17:30 A Day With Champion (S2) Ep. 6
  • 18:00 (L) Re Bao
  • 18:15 Reviving Relics Ep. 6
  • 18:30 Sarawak Angler Ep. 5
  • 19:00 (L) Berita Iban TVS
  • 19:30 PUSAKA Ep. 5
  • 19:45 (DL) Menarik Sepuluh
  • 20:00 (L) UTAMA
  • 20:30 (L) Khabar Dari Mekah
  • 20:45 Sepahtu Reunion Live Ep. 7
  • 21:45 Sukan TVS Ep. 7
  • 22:00 Barbarossa Ep. 44
  • 23:00 (L) TVS Nightline
  • 23:30 Fight for My Way Ep. 8
  • 00:30 Suara Alam Borneo Ep. 9
  • 01:00 Past, Present & Future Ep. 3
  • 01:30 Food Truck Road Trip Ep. 7
  • 02:00 Nature XCO & Downhill Ep. 11
  • 02:30 Design Nation Ep. 13
  • 03:00 Hope Finds Love Ep. 13
  • 03:30 Khazanah Kenyalang (S2) Ep. 2
  • 04:00 The Cloth Story (S2) Ep. 9
  • 04:30 Main Uti Kelia Ep. 6
  • 05:00 Hantu The Musical Ep. 2
  • 06:00 Aurika “Gadis Penjual Mimpi” Ep. 12
  • 07:00 (L) Berita TVS@7
  • 07:30 In Search of The Food Preserves Ep. 5
  • 08:00 Cigu! Nadai Bisi Utai Ep. 10
  • 08:30 Khemah Kita Bah Ep. 5
  • 09:00 Journey of The Bidayuh Ep. 1
  • 09:30 Menghilir Rajang (S1) Ep. 9
  • 10:00 Hustle Hasil (S4) Ep. 9
  • 10:15 Sukan TVS Ep. 7
  • 10:30 Gawai Bidayuh Ep. 3
  • 11:00 (L) Berita Iban TVS
  • 11:15 Kedey Kita (S2) Ep. 17
  • 11:45 Borneo Wildlife & Nature Ep. 1
  • 12:00 (L) Berita TVS@12
  • 12:30 Stories In Motion Ep. 5
  • 13:00 (L) Re Bao
  • 13:15 Jarum & Benang Ep. 8
  • 13:45 Hantu The Musical Ep. 3
  • 14:45 Edisi Khas Ep. 7
  • 15:00 Halik Ep. 58
  • 16:00 Fight for My Way Ep. 8
  • 16:55 (L) Berita TVS@4:55
  • 17:30 Cuti-Cuti Sarawak Tersayang Kamek (S2) Ep. 13
  • 18:00 (L) Re Bao
  • 18:15 Menyingkap Haji ep.5
  • 18:30 Reviving Relics Ep. 6
  • 18:45 Cooking Orang Bujang (S2) Ep. 19
  • 19:00 (L) Berita Iban TVS
  • 19:30 Siney Tempat Best Ep. 13
  • 19:45 (DL) Menarik Sepuluh
  • 20:00 (L) UTAMA
  • 20:35 (L) Karpet Merah
  • 20:45 Dialog TVS Ep. 51
  • 21:30 Cigu! Nadai Bisi Utai Ep. 11
  • 22:00 Barbarossa Ep. 45
  • 23:00 (L) TVS Nightline
  • 23:30 Fight for My Way Ep. 9
  • 00:30 In Search of The Food Preserves Ep. 5
  • 01:00 Cigu! Nadai Bisi Utai Ep. 11
  • 01:30 Khemah Kita Bah Ep. 5
  • 02:00 Journey of The Bidayuh Ep. 1
  • 02:30 Menghilir Rajang (S1) Ep. 9
  • 03:00 Gawai Bidayuh Ep. 3
  • 03:30 Kedey Kita (S2) Ep. 17
  • 04:00 Stories In Motion Ep. 5
  • 04:30 Jarum & Benang Ep. 8
  • 05:00 Hantu The Musical Ep. 3
  • 06:00 Hantu The Musical Ep. 4
  • 07:00 (L) Berita TVS@7
  • 07:30 Misteri Kedai Gunting Ep. 4
  • 08:00 Design Nation Ep. 13
  • 08:30 Nature XCO & Downhill Ep. 11
  • 09:00 Hope Finds Love Ep. 13
  • 09:30 Suara Alam Borneo Ep. 9
  • 10:00 Hustle Hasil (S4) Ep. 10
  • 10:15 OKSHE Ep. 10
  • 10:30 Main Uti Kelia Ep. 6
  • 11:00 (L) Berita Iban TVS
  • 11:15 Past, Present & Future Ep. 3
  • 11:45 Dialog TVS Plus Ep. 35
  • 12:00 (L) Berita TVS@12
  • 12:30 Food Truck Road Trip Ep. 7
  • 13:00 (L) Re Bao
  • 13:15 Khazanah Kenyalang (S2) Ep. 2
  • 13:45 Aurika “Gadis Penjual Mimpi” Ep. 13
  • 14:45 Siney Tempat Best Ep. 13
  • 15:00 Halik Ep. 59
  • 16:00 Fight for My Way Ep. 9
  • 16:55 (L) Berita TVS@4:55
  • 17:30 Guru Luar Biasa Ep. 6
  • 18:00 (L) Re Bao
  • 18:15 Ngenjen Di Semandin Ep. 3
  • 18:30 Borneo’s Unique Building Ep. 6
  • 19:00 (L) Berita Iban TVS
  • 19:30 Sukan TVS Ep. 7
  • 19:45 (DL) Menarik Sepuluh
  • 20:00 (L) UTAMA
  • 20:35 (L) Tempat Kita
  • 20:45 Anggun Ep. 6
  • 21:45 Reviving Relics Ep. 6
  • 22:00 Agritek (S1) Ep. 1
  • 22:30 The Cloth Story (S2) Ep. 10
  • 23:00 (L) TVS Nightline
  • 23:30 Fight for My Way Ep. 10
  • 00:00 Hope Finds Love Ep. 13
  • 00:30 Cuti-Cuti Sarawak Tersayang Kamek (S2) Ep. 13
  • 01:00 Journey of The Bidayuh Ep. 1
  • 01:30 Menghilir Rajang (S1) Ep. 8
  • 02:00 Gawai Bidayuh Ep. 3
  • 02:30 Suara Alam Borneo Ep. 9
  • 03:00 A House Of Its Time Ep. 1
  • 03:30 Kedey Kita (S2) Ep. 17
  • 04:00 Inside Out Ep. 4
  • 04:30 Jom Camping Ep. 7
  • 05:00 Cigu! Nadai Bisi Utai Ep. 10
  • 05:30 Staycation With Fattah & Siti (S2) Ep. 7
  • 06:00 Design Nation Ep. 13
  • 06:30 Sarawak Angler Ep. 4
  • 07:00 (L) Berita TVS@7
  • 07:30 Hustle Hasil (S4) Ep. 10
  • 07:45 Nature XCO & Downhill Ep. 11
  • 08:15 Khemah Kita Bah Ep. 4
  • 08:45 In Search of The Food Preserves Ep. 5
  • 09:15 The Cloth Story (S2) Ep. 9
  • 09:45 Ngenjen Di Semandin Ep. 2
  • 10:00 Time Traveller Luke Ep. 23
  • 10:15 BoboiBoy Galaxy Ep. 24
  • 10:45 Cooking Orang Bujang (S2) Ep. 18
  • 11:00 (L) Anggun
  • 12:00 (L) Berita TVS@12
  • 12:30 Food Truck Road Trip Ep. 7
  • 13:00 (L) Re Bao
  • 13:15 Sukan TVS Ep. 8
  • 13:30 Dialog TVS Ep. 50
  • 14:15 PUSAKA Ep. 4
  • 14:30 Edisi Khas Ep. 7
  • 14:45 Siney Tempat Best Ep. 13
  • 15:00 Running Man (S2) Ep. 34
  • 16:40 Takbir Raya Haji 2024 Ep. 1
  • 16:55 (L) Berita TVS@4:55
  • 17:30 BoboiBoy Galaxy Ep. 24
  • 18:00 (L) Re Bao
  • 18:15 Menyingkap Haji Ep. 2
  • 18:30 Borneo’s Unique Building Ep. 5
  • 19:00 (L) Berita Iban TVS
  • 19:30 Takbir Raya Haji 2024 Ep. 1
  • 19:45 (DL) Menarik Sepuluh
  • 20:00 (L) UTAMA
  • 20:30 Khabar Dari Mekah Ep. 9
  • 20:45 Pemerindang Borneo (S3) Ep. 2
  • 21:15 Hijrah Cinta
  • 23:15 Inspirasi Duniamu

BERITA TERKINI

HIGHLIGHTS

Menarik Bulan Ini

Video Pilihan

Empat kontinjen dinobatkan sebagai pemenang pada Perarakan Gawai Dayak 2024.

Pemenang Kategori
...Bidayuh adalah Kelab Rekreasi Pengguna dan Pengurusan Dewan Serbaguna Kampung Tematu; kontinjen Raban Betong A (Kategori Iban), Persatuan Kebangsaan Kenyah Sarawak (Kategori Orang

Penghidap HIV perlu bersemangat dengan keupayaan diri.

📱 Strim live di atau di aplikasi MYTV
...Mana-Mana, Unifi TV, dan Astro GO app sekarang!

#TVS122 #TVSNews #TVSarawak
https://www.tvsarawak.my/2024/06/15/hiv-bukan-penamat-penghidap-digalak-sertai-aktiviti-motivasi-jamilah/

16 sajian makanan akan dihidangkan kepada jemaah haji termasuk sarapan pagi, makan tengah hari dan ...makan malam.

📱 Strim live di atau di aplikasi MYTV Mana-Mana, Unifi TV, dan Astro GO app sekarang!

#TVS122 #TVSNews #TVSarawak
https://www.tvsarawak.my/2024/06/15/haji-hidangan-mre-penuhi-citarasa-jemaah-mohd-naim